Půjčky na vlastní podnikání

A** A* A++ A+ A B C D
100 % investováno
Super stránka

Super stránka

kilosm

Super den všem, co tu nyní jste. ;-) Já se jmenuju Michal, a peníze potřebuji na 2. fázi, svého projektu. Chci umožnit uživatelské profily, ... a různé doplňkové funkce. Již mám doménu i hosting. Když od vás dostanu tuto částku, budu moci zaplatit i vývojářům jejich práci, aby to celé dostalo formu, nastavitelný vzhled, přihlašovací bezpečnost, a nejen název a obsah. Něco o mě? Pracuji jako ostraha průmyslového objektu a ve volném čase jsem na internetu. Nejsem IT specialista, ani nic podobného, jen obyčejný kluk, co má svůj sen o super webu. 3. fáze projektu: Pokud vše poběží podle plánu, umožníme investice, případně příspěvky pro neziskové organizace, apod. Splácet mohu pravidelně, protože mám již po zkušební době a smlouvu na dobu neurčitou. Vybral jsem 14. den v měsíci.

Investováno 100 % z 50 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 14 měsíců

100 % investováno
Vlastní projekt

Vlastní projekt

zonky129291

Dobrý den,peníze které poptávám u Zonky chci využít na rozšíření vlastního podnikání.mimo hlavní pracovní poměr vlastním malou taxislužbu kterou chci rozšířit o více místný automobil který mi momentálně schází. Část peněz použiji jako rezervu, pro všechny případy. S přáním hezkého dne JM

Investováno 100 % z 225 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Reklamní náušnice

Reklamní náušnice

zonky130093

Manželka už cca 10 let vyrábí šperky a náušnice - nejprve to byl jen koníček, ale trochu se nám to rozrostlo. Já zase už víc jak 25 let pracuji v reklamě a marketingu. Loni jsme se rozhodli založit vlastní "rodinnou" firmu Twig s.r.o. a budujeme vlastní značku na náušnice a šperky - Twig Art. Dá se říct že naší specializací jsou náušnice se zalívanou pryskyřicí. A tak jsme začali nabízet a vyrábět reklamní náušnice. Tedy náušnice s grafikou nebo logy pro firmy nebo fanouškovské náušnice pro sportovní kluby, hudební skupiny a podobně. Máme za sebou realizaci náušnic pro HC Kometa, skupinu Gate Crasher nebo pro Vespa Club Brno a ještě další. Chceme tot naše podnikání posunout dál. Další plánovaný krok je třeba spustit webové stránky na doméně www.reklamninausnice.cz.

Investováno 100 % z 30 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 17 měsíců

100 % investováno
Americký sen v podnikání s automobily

Americký sen v podnikání s automobily

vabe

Zhruba ve svých 8 letech jsem začal cítit, že ČR není země, kde bych chtěl strávit zbytek života – i přesto, že tam vlastním jeden z největších startup/tech magazínů a spoustu let jsem tam úspěšně podnikal v oblasti web designu. V 23 letech jsem tak začal naplno pracovat na přechodu do USA, kde jsem založil a postupně rozjel design a vývoj mobilních a webových aplikací ve vlastním studiu a zároveň k tomu získal dlouhodobé investorské vízum po investici vyšších desítek tisíc dolarů. Souběžně s tím se do stejného města dostala i část rodiny, sestřenice a její manžel, který více než 20 let řeší servis a performance aut. Vybudoval z ničeho projekt 1000koňového Golfu II, se kterým vyhrál většinu evropských sprintů, přesunul do USA celou firmu včetně brzdy (dynamometru) na auta – tady má rostoucí servis s množstvím zákazníků. Život jde ale dál, a tak jsme se rozhodli naše síly spojit a byznys rozšířit. Aktuálně hledáme finanční injekci, která urychlí start nového projektu, založeného na koupi několika aut pro jejich servis, péči a půjčování dalším lidem prostřednictvím P2P služby Turo. Máme plán, víme co chceme pořídit, víme jaká bude návratnost a jaké s tím souvisí problémy – nechceme ale čekat, než se pro tento účel uvolní další finance – chceme začít hned! Výhody oproti konkurenci: – Minimalizované náklady na servis – Pokročilá diagnostika závad a GPS tracking aut na dálku – Možnost investice menších částek do více aut a jejich oprava = maximalizace potencionálních příjmů – Propojení s lokálním projektem na booking hotelů – Návratnost celé investice do jednoho vozu je zhruba 10-13 měsíců, poté možnost prodeje a nákupu auta s vyšším potenciálem příjmů Proč půjčka v ČR? Kreditní systém v USA je nastavený tak, že počítá jak s historicky bezproblémovým splácením, tak s délkou kreditní historie. V USA buduji takovou historii pouze něco málo přes půl roku a pro lendery z toho není možné nabídnout financování – a pokud ano, tak s úrokem 18%+. Pokud budete ochotni, pustit se do toho s námi, nebudete litovat

Investováno 100 % z 500 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za úrok 8,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Fotoateliér

Fotoateliér

zonky128926

Dobrý den, manžel je profesionální fotograf a já fotograf amatér. Myslíme si, že nastal čas na pořízení vlastního fotoateliéru. Vhodné prostory jsme hledali více než rok, ale nyní se na nás usmálo štěstí a prostory již máme v pronájmu. Nicméně potřebujeme ateliér vybavit ještě vhodným zařízením a technikou. A to je důvod, proč Vás milí investoři žádáme o pomoc při financování našeho snu:)))

Investováno 100 % z 160 000 Kč

 • Rating
  A** téměř bez rizika
 • Za úrok 3,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Vlastní projekt

Vlastní projekt

zonky123176

Jsem zamestnana jako kadernice,mym snem je se osamostatnit a mit vlastni kadernictvi.Mesicne mi projde pod rukama cca 500 lidi,je to stala klientela,takze nemam strach,ze bych byla bez prace,lide jsou na me zvykli a pokud otevru, sve kadernictvi,tak pujdou za mnou,jelikoz v blizkozti tam kde pracuji zadne jine kadernictvi neni,jen to ve kterem jsem.Chci byt sama sobe svou pani.Dekuji za pripadnou pomoc Eva

Investováno 100 % z 120 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 54 měsíců

100 % investováno
dodávka pro podnikání

dodávka pro podnikání

zonky98222

Vážení investoři,rád bych vás tímto požádal finanční podporu pro koupi dodávky k mému podnikání. Jelikož jsem člověk pracovitý,uvědomělý a cílevědomý rád bych začal podnikat v oboru autodopravy. Mé podnikání se datuje od roku 2010,tudíž již zkušenosti v obchodních jednáních jakési mám. V segmentu autodopravy se pohybuji již mnoho let,nyní jsem byl osloven jedním z klientů pro spolupráci na ŽL,avšak s vlastním(mým dodávkovým vozem),tudíž by o zakázky v dohledné době nebyla nouze. Navíc k výše uvedenému jsem provázán se speditérskými společnostmi a z této strany byla již také vyslovena nabídka spolupráce. Myslím si,že investice do mého projektu by byla pro vás jistotou. Věřím v budoucí spolupráci a přeji pěkný den.

Investováno 100 % z 345 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Vlastní projekt - Výroba dárkových košů na míru

Vlastní projekt - Výroba dárkových košů na míru

zonky126311

Dobrý den, jmenuji se Stanislava a pracuji na Střední zdravotnické škole. Vedle mé práce mám ještě podnikání a Zonky jsem oslovila, protože spolu s dcerou rozjíždíme projekt kompletace dárkových košů na míru pro firmy i pro lidi. Půjčku potřebujeme hlavně na investici do reklamy a zviditelnění a abychom v prvních 3 měsících provozu všechno zvládli :) Přístup v Zonky se nám moc líbí a budeme rádi za každou Vaší přízeň :) Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky www.unigourmet.cz, nebo facebook stránku pod názvem "Unigourmet". Děkujeme !

Investováno 100 % z 200 000 Kč

 • Rating
  A** téměř bez rizika
 • Za úrok 3,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Aplikace pro automatizaci tiskové produkce

Aplikace pro automatizaci tiskové produkce

zonky127412

5 let podnikám v oblasti tiskové produkce, za tu dobu jsem získal přes 200 klientů, za tu dobu jsem dosáhl obratu 50 milionů Kč. Nyní se vydávám na novou cestu, abych změnil tento obor k lepšímu. Rok jsem vyvíjel aplikaci, která firmám usnadní řízení tiskové produkce. Automaticky vybere nejlepší tiskárny pro každou specifikaci tisku a těmto tiskárnám automaticky rozešle poptávku. Navíc s tiskárnámi jsou vyjednány výhodnější ceny. Tiskárny pak své kalkulace zadávají rovnou do aplikace, takže firmám odpadá zdlouhavá komunikace přes emaily. Vývoj stál už několikset tisíc Kč a nyní potřebuji investici na poslední doladění a marketingové aktivity. Děkuji všem, kteří se na tento projekt složí. Vaše investice změní obor polygrafie.

Investováno 100 % z 410 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 66 měsíců

Používáme cookies k personalizaci obsahu naší stránky, spojení se sociálními sítěmi a analýze používání a návštěvnosti. Data o návštěvnosti rovněž sdílíme s našimi partnery v oblasti analytik, reklamy a sociálních médií. Více informací