Půjčky na vlastní podnikání

Investovat můžete ještě 22:27:35
rozšíření podnikání

rozšíření podnikání

Prolamy

Dobrý den, Můj příběh je příběh snílka, snílka, který své sny a plány postupně plní a žije. Začal jsem jako prodavač elektra. Jednalo se o dobu, kdy se začali počítače prodávat běžně v retail a zákazníci začali řešit servis, kdo jim počítač nastaví, kdo jim s počítačem poradí … Vznikla myšlenka servisu pro zákazníky. Tuto myšlenku jsem přednesl zaměstnavateli, po určité době myšlenka uzrála a po pilotním provozu se rozjela na všech pobočkách. Z prodavače se stal technik. Hlavní důraz byl na jasnou komunikaci se zákazníkem. V Průběhu času se k mé práci přidalo školení dalších prodavačů, jak v technické rovině, tak i v komunikaci se zákazníky. Poslední 3 roky u zaměstnavatele jsem servis vedl, dál školil prodavače a zajišťoval technickou podporu pro techniky na prodejnách a komunikaci se zákazníky Od 1. 4. 2014 jsem se stal živnostníkem a dál jsem rozváděl svůj sen servisu, kde se bude se zákazníky mluvit srozumitelně a jednat v rámci fairplay ne za každou cenu prodat, ale dobře poradit a opravdu zákazníkovi pomoc. Počet zákazníků a objem práce poměrně rychle narůstal do stavu, kdy už bylo náročné vše stíhat sám a začal jsem hledat kolegu / kolegy. Tato cesta byla poměrně náročná a vyústila v hledání v řadách absolventů nebo studentů. Více jak rok jsem učil studenta, který letos v květnu odmaturoval. Nyní je potřeba další krok: nové vyhovující prostory, nové vybavení… Prostory již máme, část vybavení také. Chceme dělat vše na nejvyšší možné úrovni, tak aby zákazník dostal za své peníze nejlepší možnou službu. Peníze z půjčky se využijí na nákup dalšího vybavení a software licencí. Případně se můžete podívat na náš web www.prolamy.cz Děkuji Vám za důvěru a pomoc s dalším rozvojem

Investováno 20 % z 80 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 72 měsíců
100 % investováno
Restart dobročinného projektu

Restart dobročinného projektu

zonky153650

Dobrý den, s kamarádem hledáme finanční podporu na restart našeho dobročinného projektu. Naše začátky byly amatérské a docela i úsměvné https://www.youtube.com/channel/UCP2ad7XZZOK9_DrXs_5irew ale tentokrát bychom se rádi posunuly dále a naše skoro 6000 základna fanoušků nás doufáme také podpoří :) https://m.facebook.com/CeskyRuzovyKriz/ Finance bychom rádi použili na vybavení a drobnou rekonstrukci naší střižny. Tak co pomůžete nám a tím i ostatním? :) Vaši kluci z růžového kříže :)

Investováno 100 % z 100 000 Kč

 • Rating
  C vyšší riziko
 • Za úrok 15,49 %
 • Délka splácení 24 měsíců
100 % investováno
Komerceplus

Komerceplus

zonky154870

Ráda vytvářím příležitosti, mám ráda lidi a fandím úspěšným a všem, kteří chtějí úspěch. Proto se možná více pohybuji mezi podnikateli, majiteli nemovitostí, lidí všech profesí s otevřenou myslí a kteří říkají, že to jde. V rozhovorech a díky i tomu, že mám několikaletou praxi v realitách, jsem zjistila, co ještě lze udělat pro to, aby vznikla další příležitost, rychlejší a ekonomičtější, aby se tito lidé propojili a navzájem si byli nápomocni. K tomuto má vzniknout nový podnikatelský a realitní web, který už připravuji více jak rok pro výše uvedenou skupinu bez účasti realitních kanceláří, i když si je velmi vážím. Nyní už zbývá skvělý IT specialista, který je už taky připraven. Nejsem technicky zdatná a i přesto vím, že sestavit tento web bude náročnější. A málokdo to umí, jak jsem zjistila. Trvalo to, než jsem ho našla a za rozumnou cenu. Teď zbývá jen se do toho pustit. Jak jsem někde četla, 80% úspěchu je začít. Tímto chci poděkovat všem, kteří mi věří a chtějí mě podpořit. A moc si toho vážím. Děkuji.

Investováno 100 % z 80 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za úrok 8,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců
100 % investováno
Ze samostatného živnostníka zaměstnavatelem

Ze samostatného živnostníka zaměstnavatelem

zonky154065

Po úspěšném zahájení živnostenského podnikání v oblasti zpracování a zabezpečení dat, zejména osobních údajů, bych rád transformoval svou podnikatelskou činnost do obchodní společnosti a přijal první zaměstnance. Atraktivních zakázek je dost,tak proč se nechopit příležitosti...

Investováno 100 % z 250 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 60 měsíců
100 % investováno
"Hudba Edo, tou Češi dobyli svět." "já chtěl vzduchovku"

"Hudba Edo, tou Češi dobyli svět." "já chtěl vzduchovku"

Largo

Mám se hezky. A hraju na bicí. Snažim se, cvičim. a jde mi to. a chtěl bych si pořídit svoje, lepší bubny a vybavení k nim. Dlouho bych na ně, a něj, šetřil. Tahle půjčka je pro mě jednoduchý a rychlý řešení, který si bez problémů můžu dovolit. Budu moc rád, když mi ke splnění alespoň malý části velkýho snu pomůžete. A moc děkuju!

Investováno 100 % z 25 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 14 měsíců
100 % investováno
Start podnikání

Start podnikání

zonky154113

Vážení investoři, peníze bych rád využil na rozšíření svého podnikání. Zabývám se knihařskou tvorbou, která je však poměrně náročná na vybavení. Část vybraných peněz by tedy šla na nákup vybavení a materiálů a další část na stěhování do vhodnějšího prostředí. Všem investorům předem děkuji.

Investováno 100 % z 150 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za úrok 8,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců
100 % investováno
Moje vysněná kamera

Moje vysněná kamera

kubavichta

Jmenuji se Kuba, studuji na střední škole obor Fotograf. V září nastupuji do posledního, maturitního, ročníku. Během školy jsem si začal přivydělávat jako fotograf. Začal jsem i natáčet videa (svatby, Youtube pořad Black Tone Music, vzdělávací pořad Jack Daniel`s Musician Factory a další). Rád bych natáčel víc, ale protože nemám správné vybavení, musím si na každou zakázku půjčovat kameru. Rád bych měl svoji kameru, se kterou bych mohl denně natáčet a místo placení půjčovného ji splácet. Mám domluvené dlouhodobé zakázky - natáčení pro firmy i další svatby v tomto i příštím roce. Bohužel mi ale jako studentovi banky nechtějí půjčit. Proto se na vás obracím touto cestou.

Investováno 100 % z 80 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 23 měsíců
100 % investováno
Zakoupení linky na výrobu vrstveného skla

Zakoupení linky na výrobu vrstveného skla

SKLOaRAMY

Dobrý den, pro rozšíření výroby potřebujeme koupit nový stroj. Jedná se o laminační pec pro výrobu bezpečnostního vrstveného skla, kde se spojí dvě, nebo více vrstev skel pomocí folie. Dále je možné vyrábět skla s potiskem, pro obklady kuchyní, výrobu stěn, dveří a zábradlí. V současné době tuto výrobu řešíme u našich dodavatelů, ale s rostoucím zájmem a objemem výroby chceme být nezávislí a řešit zakázky rychleji, bez dalších nákladů. Z vlasních zdrojů máme již zafinancováno 80% částky a chybí nám cca 120tis. V oboru podnikáme více jak 25 let a máme dílnu i halu bez úvěrů. Děkuji Procházka

Investováno 100 % z 120 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za úrok 8,49 %
 • Délka splácení 34 měsíců
100 % investováno
rekonstrukce bytu k pronájmu

rekonstrukce bytu k pronájmu

zonky152660

Vážení investoři, začala jsem s rekonstrukcí malého bytu, který se chystám pronajímat. Mám vážného zájemce o pronájem tohoto bytu. K realizaci kompletní rekonstrukce mi chybí výše uvedená částka. Půjčku budu schopná bez problémů splácet z nájmu nebo z mého stálého zdroje příjmů. Děkuji za případnou podporu mého projektu.

Investováno 100 % z 40 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 22 měsíců

Používáme cookies k personalizaci obsahu naší stránky, spojení se sociálními sítěmi a analýze používání a návštěvnosti. Data o návštěvnosti rovněž sdílíme s našimi partnery v oblasti analytik, reklamy a sociálních médií. Více informací