Půjčky na vlastní podnikání

A** A* A++ A+ A B C D
100 % investováno
Terasa

Terasa

Petanek

Dobry den moc bych si přál pro naší rodinu vybudovat přístřešek na terasu . Budeme moc vděční když se najde pár lidí kteří nám pomohou a předem děkujeme k zainvestování našeho přístřešku :) a díky i Zonkám :)

Investováno 100 % z 55 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 45 měsíců

100 % investováno
Chci se věnovat tomu, co mě baví.

Chci se věnovat tomu, co mě baví.

monty2

Zdravím všechny investory. Jmenuji se David a chci se věnovat tomu co mě baví, fotbalu. Ještě rok z5 jsem hrál 2. českou ligu a měl jsem jít na angažmá do Rakouska, ale dnes už po zranění to není možné, pracuji proto jako elektrikář, kterým jsem se i vyučil, ale mojí největší vášní je fotbal a i když jej nebudu hrát na vysoké úrovni, mám nápad na aplikaci, která propojí fanouška s jeho oblíbeným klubem, nebo s jakýmkoliv jiným týmem a přinese mu nové možnosti a zážitky z fotbalu (později z každého sportu). S aplikací mi pomáhá kamarád, který už má za sebou startUp a jsem již v kontaktu s vývojáři. Bylo těžké se smířit s tím, že fotbal mě už živit nebude a proto když mi došlo, že díky technologiím můžu zůstat stále v oboru, vzal jsem to jako druhou šanci!

Investováno 100 % z 150 000 Kč

 • Rating
  C vyšší riziko
 • Za úrok 15,49 %
 • Délka splácení 39 měsíců

100 % investováno
Rozšíření sortimentu prodejny

Rozšíření sortimentu prodejny

prodejkrmiv

V naší nově otevřené prodejně bychom rádi nabídli ještě více druhů zboží pro hospodářská zvířata a domácí mazlíčky. V současné době nakupuje hodně stálých zákazníků na našem e-shopu se zaměřením na hlodavce. Chceme ale nabídnout široký výběr i pro nové zákazníky v kamenné prodejně, aby se i ti u nás cítili dobře a odcházeli vždy spokojení.

Investováno 100 % z 100 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 37 měsíců

100 % investováno
Otevření zdravého bistra

Otevření zdravého bistra

zonky111161

Dobrý den, s mojí mamkou máme dlouhodobý sen otevřít bistro se zdravou výživou v Plzni. Otevření bistra již bylo plánované na podzim 2016. Bohužel vzhledem k problémům při rekonstrukci bistra se náš sen prodloužil o dobu, se kterou jsme nepočítaly. Bistro je již z 95 % připravené k otevření, ale bohužel nám chybí požadovaná částka, abychom náš sen mohly uskutečnit. Úvěr bychom chtěly splatit co nejdříve. V našem okolí již máme potenciální zákazníky, kteří se nemohou dočkat otevření bistra. Věříme, že na Zonky jsou lidé, kteří také podporují zdravý životní styl. Děkujeme všem, kteří nám přispějí. Pokud se nám podaří vybrat požadovanou částku, rády Vás přivítáme v našem zdravém bistru. Těšíme se na Vás! :)

Investováno 100 % z 75 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 78 měsíců

100 % investováno
Vlastní projekt

Vlastní projekt

zonky114055

Dobrý den, jmenuji se Daniel a chci si půjčit na Zonky, protože mají výborné podmínky. Život se se mnou nemazlil, od 17ti let jsem byl na ulici a musel se živit sám. Nebylo to vždy růžové, udělal jsem i pár ,,seků,, , ale v 21 letech jsem potkal přítelkyni a ta mi ukázala, že jde plno věcí jinak, ukázala mi, jaké to je, když rodina drží pohromadě (moje matka alkoholička, otec má novou přítelkyni a ta nás nechtěla), pomohla mi s rekvalifikacemi, a jinými kurzy, když už jsem nedodělal školu a nakonec mám super práci, auto a i když starší, ale milující přítelkyni a super rodinku . Každý z nás má práci, ale vzhledem k tomu, že si oba myslíme, že nejsme zcela vytížení, rozhodli jsme se pro provoz rychlého občerstvení - 50 míst k sezení, velice frekventovaná komunikace, obrovský pozemek (zázemí pro děti), velké parkoviště. Přítelkyně je z oboru, není ,,střelec,,, vše promýšlí a myslím si, že za 3 roky spolužití mi ukázala, že s rozvahou se dá vše zvládnout. Peníze bychom použili na některé zařízení do stánku (dřevěné sezení, zahradní profi gril atd.). Děkuji všem, kteří se případně budou účastnit investice do mne a doufám, že i já budu moci za nedlouho sám pomáhat přes Zonky ostatním. Děkuji Daniel

Investováno 100 % z 100 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 23 měsíců

100 % investováno
Projekt Blackholegym Relax Klub

Projekt Blackholegym Relax Klub

barovskej

Jsme dva kluci z Klášterce n.O. kterým vadilo jezdit za sportem 20km do Chomutova a tak jsme se rozhodli něco s tím udělat a založili jsme SK Blackholegym u nás v Klášterci, protože tu nic takového nemáme. Zaměření : kruhové tréninky, trampolínky, box, fitbox, fitko. Motto : pro lidi všech postav, všeho věku a všech nálad. Chtěli jsme zvednou maminy a tatínky, děti a mládeš od televizí a mobilů a rozhýbat je. Po roce mohu říct, že se nám to povedlo (www.blackholegym.cz, you tube: videa na "barovskej" a FB blackholegym). Vše jsme si investovali sami ze svého a za pomoci kamarádu, kteří věřili našemu projektu, cca 800tis kč - přestavba, cvičební pomucky atd a vše po práci a při volném čase. Mimochodem, oba máme svojí práci. Náš SK je srdcová záležitost, kterou děláme po práci. Protože se nechceme zastavit, napadlo nás vzít prostory hned vedle co leží léta ladem a udělat pro naše členy ( těch máme dnes příhlášených cca 300 včetně dětí) Relaxační místo "Relax klub" cca 150m2. A tak nás napadla sauna, solárko, masáže, vlasové a nehtové studio a tzv obývák (vlastně klubovna stejná jako normální obývák co má každý doma - telka, gauč, kavovar, lednice, x box, hračky, atd ) kam můžou chodit maminky s dětma když je venku hnusně, třeba. A na tento projekt sháníme peníze. Nějaký materiál dostáváme od sponzorů co k nám chodí cvičit. Ale na většinu potřebujem hotovost. Předem děkujeme za pomoc. A to je celý příběh......................................... Jarda a Luboš BHG.

Investováno 100 % z 300 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 60 měsíců

100 % investováno
Rozjezd kanceláře

Rozjezd kanceláře

zonky114915

Dobrý den, rozjíždím vlastní pojišťovací kancelář. Máme neustálý přísun poptávek, které nestíhají pojišťovny zpracovávat. K tomu potřebujeme prostory a základní vybavení. Proto se obracím na investory Zonky, abych se mohl posunout ve své kariéře.

Investováno 100 % z 150 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
balneo včelíny

balneo včelíny

zonky113020

Chci vybudovat balneo včelíny, kam budou lidé jezdit relaxovat Je to obdoba solných jeskyní, ale zde jsou hlavní léčebnou složkou enzymy, které produkují včely..

Investováno 100 % z 300 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 72 měsíců

100 % investováno
Vlastní projekt

Vlastní projekt

zonky113807

Milí investoři, peníze použiji na nutnou rekonstrukci Domova se zvláštním režimem. Rekonstrukce je podmínkou krajského úřadu, abychom získali sociální registraci, tzn. např. úprava dveří ze šíře 80 cm, musíme zvětšit na 90 cm, všude musí být protipožární dveře, vzduchotechnika, strhnout koberce a položit linoleum. Pomůžete 24 lidem, kteří už bohužel nemohou zůstat doma a musí mít 24 hodinovou profesionální péči. Moje společnost vlastní již sociální registraci na osobní asistenci. Posláním služby Posláním DZR je poskytovat zdravotně ošetřovatelskou péči a sociální pomoc seniorům, kterým psychický a fyzický stav neumožňuje život v jejich přirozeném prostředí a jejichž rodinní příslušníci nejsou schopni tuto péči zajistit. Služba je plánovaná individuálně dle přání a potřeb uživatele s ohledem na respektování jejich maximální samostatnosti, důstojnosti, soukromí a intimity. Poskytovat bydlení stravu, podporu a péči mužům a ženám, kteří se v důsledku snížených orientačních a rozumových schopností ocitli v nepříznivé sociální situaci, kterou není možno řešit podporou osob blízkých nebo terénní či ambulantní sociální službou. Poskytovat kvalitní pobytovou sociální službu zaměřenou na podporu schopností uživatelů, udržení a rozvoj sociálních kontaktů. Zachovávat u uživatelů optimální míru samostatnosti, nezávislosti a odpovědnosti za své chování, jednání, rozhodování, čímž přispějeme k prožití plnohodnotného života. Respektovat svobodnou vůli uživatelů ve výběru aktivit, respektovat jejich rozhodnutí, aby měli co nejvíce zachován pocit přirozeného života v příjemném a bezpečném domácím prostředí. Předem Vám děkuji za pomoc. Radka

Investováno 100 % z 250 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

Používáme cookies k personalizaci obsahu naší stránky, spojení se sociálními sítěmi a analýze používání a návštěvnosti. Data o návštěvnosti rovněž sdílíme s našimi partnery v oblasti analytik, reklamy a sociálních médií. Více informací