Půjčky na vlastní podnikání

Investovat můžete ještě 15:32:13
Rekonstrukce 2 bytů za účelem pronájmu.

Rekonstrukce 2 bytů za účelem pronájmu.

zonky184861

Zdravím všechny investory. Jsem moc rád, že mi Zonky daly možnost zajistit finance na rekonstrukcí 2 bytů za účelem následného pronájmu. Vlastním celkem 6 bytů, čtyři jsem zrekonstruovat z vlastních zdrojů, ale na další 2 už mi finance nevyšly. Navýšení nájmů po rekonstrukci hravě pokryje splátku úvěru, tak nemějte strach investovat. :)

Investováno 6 % z 500 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců
Investovat můžete ještě 17:44:12
CHCI VÍC A CHCI BÝT CHIC

CHCI VÍC A CHCI BÝT CHIC

zonky176001

Pěkný den přeji, mé životní motto je: Za snem a za duhou. Protože tam ten hrnec je. Byl jsem ředitel ve velké firmě. Pak jsem si splnil sen a začal podnikat. Od roku 2010 mám boutique v centru Brna. Jedná se o rodinnou firmu, ve které se starám o strategii a investice a manželka o obchod a prodej. Dnes můžete být u toho, když se snažím dostat do ČR fantastický koncept francouzské, panské módy, který najdete na jules.com Vaše investice bude použita na vytvoření zázemí prvního obchodu. Dnes není v české republice místo, kde byste si mohli koupit pánskou módu, která by spojovala eleganci a oblečení na volný čas. Myšlenky a sny si srovnávám u včel, které jsem začal chovat ve stejný čas, kdy jsem začal podnikat. Mám další zaměstnání (jsem manager výzkumného centra), kapitánský kurz a sny, které musím uskutečnit. Děkuji Pavel

Investováno 21 % z 295 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 48 měsíců
Investovat můžete ještě 17:45:01
Pozemek

Pozemek

zonky174192

Dobrý den, rád bych si půjčil na koupi pozemku, na kterém budu moci parkovat stavební stroje. Dosud jsem využíval pronájmu parkovacích stání, z dlouhodobějšího hlediska je však pro mě výhodnější mít pozemek vlastní. Děkuji za pomoc.

Investováno 6 % z 300 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 72 měsíců
Investovat můžete ještě 1 den 5 h 52 m
Další rozvoj jezdeckého klubu

Další rozvoj jezdeckého klubu

zonky175839

Přeji všem investorům pěkný den. Již jednou jsem na tržiště psal příběh o splněném snu mojí ženy, která vede a spolu provozujeme rodinný statek a jezdecký klub. Chtěli jsme půjčit finance na koupi sousedního pozemku, který měl rozšířit pastviny pro naše koně. Investoři se na nás bleskově složili, ale bohužel díky okolním zemědělcům se nám nakonec nepodařilo pozemek odkoupit. Peníze však bylo třeba investovat a tak jsme dokončili další z našich projektů - dostavěli jsme venkovní jízdárnu, kde tak manželka může za každého počasí trénovat malé i velké, začínající i pokročilejší jezdce. Také jsme zpevnili plochy pod krmišti ve výbězích a cestičky od výběhů k přípravně koní a jízdárně. Úroveň našeho počínání se tím velmi pozvedla a hlavně nemusíme klientům lekce rušit kvůli rozblácenému povrchu. Již celé léto, kdy k nám jezdí děti na letní pobyty u koní, jízdárna fungovala a byl to neskutečný rozdíl oproti předchozím rokům. Když tu byla děvčata ze Zonkyho dělat s námi rozhovor, jízdárna byla rozestavěná, tak nyní přikládáme fotku, jak pěkně to dopadlo a děkujeme ! Půjčku jsme již částečně splatili a já tu píši znovu, protože přišla opět možnost koupit pozemky, které bychom mohli se zemědělci směnit za ty sousední a koním tak konečně rozšířit pastvinu. Také bychom jim chtěli zlepšit komfort bydlení a máme již vše připraveno na výstavbu druhého většího přístřešku, protože ten stávající není vzhledem k počtu koní dostačující. Věříme, že tentokrát to s pozemky vyjde a i kdyby náhodou ne, na statku je tolik možností investic, že se vždy najde na co finance použít smysluplně a účelně. Rádi bychom touto cestou pozvali všechny investory k nám na statek, pokud byste měli cestu na jih, neváhejte se u nás zastavit a podívat se, případně využít za zvýhodněných podmínek naše služby. Děkujeme.

Investováno 16 % z 290 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za úrok 8,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců
Investovat můžete ještě 1 den 12 h 32 m
atraktivní obchodní příležitost

atraktivní obchodní příležitost

zonky182177

Získám podíl, být součástí na tvorbě nového obchodu s moderními LED technologiemi

Investováno 9 % z 175 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 54 měsíců
Investovat můžete ještě 1 den 13 h 15 m
Půjčka na podnikání

Půjčka na podnikání

zonky185725

Peníze využiji na začátek podnikání a na investice s ním spojené.

Investováno 6 % z 200 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců
Investovat můžete ještě 1 den 14 h 5 m
Výsadba lesa

Výsadba lesa

zonky186582

Dobrý den milí investoři. Cca před 2 lety jsem Vás oslovil s půjčkou na výsadbu lesa. Půjčka byla v červenci doplacena, les krásně roste. A tak pokračuji dále další výsadbou, protože se mi podařilo nabýt další vytěžené pozemky v Lužné u Rakovníka a chtěl bych aby po mě něco pěkného zůstalo a přírodě jsem vrátil něco co mě dává. Pracuji v kanceláři, takže kdykoliv mohu vypadnout na vzduch a jít dělat cokoliv do lesa, jsem jenom rád a dělá mě to ohromnou radost, když vidím, jak ty stromy krásně rostou. Chci vrátit lesu to co tam patří, tj. různorodost, žádné smrkové plantáže, proto sázím nejen borovici a jedli, ale i lípu, buky a duby, prostě krásný les. Pokud vás to oslovilo, budu moc rád, když se společně složíme na krásný les. Díky všem a krásný den. R.

Investováno 9 % z 480 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 44 měsíců
Investovat můžete ještě 1 den 14 h 55 m
Dokončení stavby domku k pronájmu

Dokončení stavby domku k pronájmu

zonky185393

Zdravím všechny investory. S manželem jsme vlastnící čtyř nemovitostí, které jsou určeny k pronájmu. Peníze chceme použít na dostavbu dalšího domku, který chceme opět využívat k pronájmu. Aktuálně máme polovinu částky, potřebné na stavbu. Z důvodu urychlení dostavění domu do finální fáze jsme se rozhodli využít Zonky. Výnos z pronájmu chceme použít na úhradu měsíčních splátek. Předem děkujeme všem investorům, pro které je náš záměr zajímavý.

Investováno 0 % z 500 000 Kč

 • Rating
  A** téměř bez rizika
 • Za úrok 3,99 %
 • Délka splácení 60 měsíců
100 % investováno
Lenka Dávidiková

Lenka Dávidiková

zonky139296

Již přes rok úspěšně podnikám s dámským oblečením a doplňky.Nyní bych ráda s Vaší pomocí rozšířila v obchodu svou nabídku,skladové zásoby a splatila nevýhodnou půjčku u banky.Děkuji VŠEM kteří mi pomohou

Investováno 100 % z 450 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

Používáme cookies k personalizaci obsahu naší stránky, spojení se sociálními sítěmi a analýze používání a návštěvnosti. Data o návštěvnosti rovněž sdílíme s našimi partnery v oblasti analytik, reklamy a sociálních médií. Více informací