Půjčky pro OSVČ a živnostníky

Investovat můžete ještě 13:27:41
Griso

Griso

zonky181324

Asi by bylo rozumnější investovat do něčeho smysluplnějšího, ale život by byl nudný, kdyby se řídil jen a pouze rozumem. Griso je moje dávno vysněná italská kráska plná vášní od nejstaršího italského výrobce motorek.

Investováno 13 % z 260 000 Kč

 • Rating
  A** téměř bez rizika
 • Za úrok 3,99 %
 • Délka splácení 43 měsíců
Investovat můžete ještě 13:45:47
Větší klid v životě aneb napravuji chyby - pomůžete mi?

Větší klid v životě aneb napravuji chyby - pomůžete mi?

zonky183568

Vážení a milí investoři, nebudu vás dlouho zdržovat. Můj příběh se dá shrnout do známého pojmenování „mladická nerozvážnost“ alá támhle půjčka, támhle kontokorent, támhle kreditka... Do toho přišlo v horších časech ignorování záloh na zdravotní a sociální... a už jsem se vezla. Konečně jsem našla odvahu podívat se pravdě do očí a zjistila jsem, že (i když vše splácím), hrozně na tom tratím. A hlavně: ten stres z tolika závazků a nejistota, jak vyjde další měsíc, mě drtí. Proto jsem tady a chci se pokusit o refinancování + jednorázové vyřešení dluhu u státu. S vaší pomocí. A chci si tak dodat více klidu do života, protože mít x závazků na krku je abnormálně stresující. Co nabízím na oplátku kromě zhodnocení investice? Rozhodně porci dobrého pocitu, protože když mi pomůžete, můžete si být jisti, že jste udělali něco fakt skvělého pro jednu mladou ženu, která sice stojí na vlastních nohách, ale má zbytečně rozklepaná kolena jen kvůli blbosti z let, kdy se teprve rozkoukávala, byla na vše sama a podlehla vzdušných zámkům. Děkuji každému z vás, kdo se rozhodnete přihodit investici zrovna k mému příběhu. Nezklamu vás. Jana

Investováno 40 % z 205 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců
Investovat můžete ještě 15:33:45
Rekonstrukce 2 bytů za účelem pronájmu.

Rekonstrukce 2 bytů za účelem pronájmu.

zonky184861

Zdravím všechny investory. Jsem moc rád, že mi Zonky daly možnost zajistit finance na rekonstrukcí 2 bytů za účelem následného pronájmu. Vlastním celkem 6 bytů, čtyři jsem zrekonstruovat z vlastních zdrojů, ale na další 2 už mi finance nevyšly. Navýšení nájmů po rekonstrukci hravě pokryje splátku úvěru, tak nemějte strach investovat. :)

Investováno 6 % z 500 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců
Investovat můžete ještě 17:46:34
Pozemek

Pozemek

zonky174192

Dobrý den, rád bych si půjčil na koupi pozemku, na kterém budu moci parkovat stavební stroje. Dosud jsem využíval pronájmu parkovacích stání, z dlouhodobějšího hlediska je však pro mě výhodnější mít pozemek vlastní. Děkuji za pomoc.

Investováno 6 % z 300 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 72 měsíců
Investovat můžete ještě 19:16:56
Refinancování půjčky a modernizace dílny

Refinancování půjčky a modernizace dílny

zonky70887

Dobrý den, mé jméno je Martin a mám s kamarádem truhlářskou firmu, kterou provozujeme od roku 2006. Rádi bychom své podnikání rozšířili a zmodernizovali. Jelikož klademe velký důraz na přesnost a kvalitu, chtěl bych Vás touto cestou požádat o pomoc. V minulých letech jsme na úvěr pořídili pracovní vozidlo a kolíkovací stroj. Tyto úvěry bychom rádi přefinancovali přes Zonky za výhodnějších podmínek a zároveň si půjčili navíc ještě na novou formátovací pilu. Ta slouží k rychlému a efektivnímu řezání velkoplošných materiálů a umožní nám v budoucnu být ještě ziskovější.. Za Vaší podporu Vám předem děkujeme.

Investováno 5 % z 500 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců
Investovat můžete ještě 1 den 5 h 54 m
Další rozvoj jezdeckého klubu

Další rozvoj jezdeckého klubu

zonky175839

Přeji všem investorům pěkný den. Již jednou jsem na tržiště psal příběh o splněném snu mojí ženy, která vede a spolu provozujeme rodinný statek a jezdecký klub. Chtěli jsme půjčit finance na koupi sousedního pozemku, který měl rozšířit pastviny pro naše koně. Investoři se na nás bleskově složili, ale bohužel díky okolním zemědělcům se nám nakonec nepodařilo pozemek odkoupit. Peníze však bylo třeba investovat a tak jsme dokončili další z našich projektů - dostavěli jsme venkovní jízdárnu, kde tak manželka může za každého počasí trénovat malé i velké, začínající i pokročilejší jezdce. Také jsme zpevnili plochy pod krmišti ve výbězích a cestičky od výběhů k přípravně koní a jízdárně. Úroveň našeho počínání se tím velmi pozvedla a hlavně nemusíme klientům lekce rušit kvůli rozblácenému povrchu. Již celé léto, kdy k nám jezdí děti na letní pobyty u koní, jízdárna fungovala a byl to neskutečný rozdíl oproti předchozím rokům. Když tu byla děvčata ze Zonkyho dělat s námi rozhovor, jízdárna byla rozestavěná, tak nyní přikládáme fotku, jak pěkně to dopadlo a děkujeme ! Půjčku jsme již částečně splatili a já tu píši znovu, protože přišla opět možnost koupit pozemky, které bychom mohli se zemědělci směnit za ty sousední a koním tak konečně rozšířit pastvinu. Také bychom jim chtěli zlepšit komfort bydlení a máme již vše připraveno na výstavbu druhého většího přístřešku, protože ten stávající není vzhledem k počtu koní dostačující. Věříme, že tentokrát to s pozemky vyjde a i kdyby náhodou ne, na statku je tolik možností investic, že se vždy najde na co finance použít smysluplně a účelně. Rádi bychom touto cestou pozvali všechny investory k nám na statek, pokud byste měli cestu na jih, neváhejte se u nás zastavit a podívat se, případně využít za zvýhodněných podmínek naše služby. Děkujeme.

Investováno 16 % z 290 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za úrok 8,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců
Investovat můžete ještě 1 den 11 h 48 m
Nové učebny

Nové učebny

zonky184922

V Náchodě jsem založila malou jazykovou školu, daří se nám, ale potřebujeme nové učebny, potřebovala bych financovat příčky a vybavení nových, aby k nám mohlo chodit víc žáků. Potřebujeme učebnu pro děti na tvoření a připravit jim hezké zázemí.

Investováno 6 % z 200 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců
Investovat můžete ještě 1 den 12 h 33 m
atraktivní obchodní příležitost

atraktivní obchodní příležitost

zonky182177

Získám podíl, být součástí na tvorbě nového obchodu s moderními LED technologiemi

Investováno 9 % z 175 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 54 měsíců
Investovat můžete ještě 1 den 14 h 7 m
Výsadba lesa

Výsadba lesa

zonky186582

Dobrý den milí investoři. Cca před 2 lety jsem Vás oslovil s půjčkou na výsadbu lesa. Půjčka byla v červenci doplacena, les krásně roste. A tak pokračuji dále další výsadbou, protože se mi podařilo nabýt další vytěžené pozemky v Lužné u Rakovníka a chtěl bych aby po mě něco pěkného zůstalo a přírodě jsem vrátil něco co mě dává. Pracuji v kanceláři, takže kdykoliv mohu vypadnout na vzduch a jít dělat cokoliv do lesa, jsem jenom rád a dělá mě to ohromnou radost, když vidím, jak ty stromy krásně rostou. Chci vrátit lesu to co tam patří, tj. různorodost, žádné smrkové plantáže, proto sázím nejen borovici a jedli, ale i lípu, buky a duby, prostě krásný les. Pokud vás to oslovilo, budu moc rád, když se společně složíme na krásný les. Díky všem a krásný den. R.

Investováno 9 % z 480 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 44 měsíců

Používáme cookies k personalizaci obsahu naší stránky, spojení se sociálními sítěmi a analýze používání a návštěvnosti. Data o návštěvnosti rovněž sdílíme s našimi partnery v oblasti analytik, reklamy a sociálních médií. Více informací