Půjčky pro podnikatele

A** A* A++ A+ A B C D
100 % investováno
(Ne)konečný příběh pasivního domu

(Ne)konečný příběh pasivního domu

zonky114744

Dobrý den, před 4mi lety jsme se s rodinou přestěhovali z Ostravy, na čerstvý vzduch Pražský a začali hledat pozemek. Od té doby jsme pracovali na stavbě pasivního domu s dotací. Musel jsem mimo jiné vyhodit stavební firmu, která udělala víc škody než užitku a shánět jinou. Tím se vše protáhlo, zaplatili jsme o dost více nájmů i úroků na hypotéce za ty měsíce. A samozřejmě předělávky a opravy. Letos v únoru jsme se konečně nastěhovali, a teď už je to týden, co jsme dostali kolaudaci a číslo popisné od našeho nového domu. Bohužel ty vícenáklady se musely někde projevit, zůstal jsem dvěma firmám dlužit dohromady 620 tis. Již trpělivě čekali několik měsíců, ale už se začínají ozývat a tak je třeba to řešit urychleně. Máme schválenou dotaci zelenou úsporám na pasivní dům,(380 tis), prošli jsme blower door testem a máme splněno všechno kromě žádosti o vyplacení, na které právě pracujeme. Takže nějaký měsíc potrvá vyplacení. Další taková životní událost je prodej bytu, kde očekávám prodejní cenu někde na 450 tis. kč, zatím nabízíme za 500. Předpokládám tedy, že do konce léta svou půjčku zde splatím. Pracuji jako programátor v Bratislavě již 6tým rokem. Děkuji za důvěru.

Investováno 100 % z 400 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Vlastní projekt

Vlastní projekt

zonky113807

Milí investoři, peníze použiji na nutnou rekonstrukci Domova se zvláštním režimem. Rekonstrukce je podmínkou krajského úřadu, abychom získali sociální registraci, tzn. např. úprava dveří ze šíře 80 cm, musíme zvětšit na 90 cm, všude musí být protipožární dveře, vzduchotechnika, strhnout koberce a položit linoleum. Pomůžete 24 lidem, kteří už bohužel nemohou zůstat doma a musí mít 24 hodinovou profesionální péči. Moje společnost vlastní již sociální registraci na osobní asistenci. Posláním služby Posláním DZR je poskytovat zdravotně ošetřovatelskou péči a sociální pomoc seniorům, kterým psychický a fyzický stav neumožňuje život v jejich přirozeném prostředí a jejichž rodinní příslušníci nejsou schopni tuto péči zajistit. Služba je plánovaná individuálně dle přání a potřeb uživatele s ohledem na respektování jejich maximální samostatnosti, důstojnosti, soukromí a intimity. Poskytovat bydlení stravu, podporu a péči mužům a ženám, kteří se v důsledku snížených orientačních a rozumových schopností ocitli v nepříznivé sociální situaci, kterou není možno řešit podporou osob blízkých nebo terénní či ambulantní sociální službou. Poskytovat kvalitní pobytovou sociální službu zaměřenou na podporu schopností uživatelů, udržení a rozvoj sociálních kontaktů. Zachovávat u uživatelů optimální míru samostatnosti, nezávislosti a odpovědnosti za své chování, jednání, rozhodování, čímž přispějeme k prožití plnohodnotného života. Respektovat svobodnou vůli uživatelů ve výběru aktivit, respektovat jejich rozhodnutí, aby měli co nejvíce zachován pocit přirozeného života v příjemném a bezpečném domácím prostředí. Předem Vám děkuji za pomoc. Radka

Investováno 100 % z 250 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Jiné

Jiné

zonky112460

Peníze využiji na rozvoj podnikání.

Investováno 100 % z 200 000 Kč

 • Rating
  C vyšší riziko
 • Za úrok 15,49 %
 • Délka splácení 44 měsíců

100 % investováno
Vlastní projekt

Vlastní projekt

zonky114472

Dobrý den. Peníze chci použít na dokončení rekonstrukce bytu,který je v mém osobním vlastnictví a tento pronajmout. Nájemné hravě pokryje splátky tohoto úvěru a ještě mi z něj něco zbude. Děkuji všem.

Investováno 100 % z 250 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 54 měsíců

100 % investováno
Spokojené bydlení

Spokojené bydlení

hanka31

Bydlím v jednopokojovém pronajatém bytě. Momentálně si opravuji byt v rodinném domě na náměstí ve Vyškově. Do oprav jsem již investovala 400 000 ,- z vlastních prostředků, ale na dokončení mi ještě chybí peníze. Půjčené peníze by mi moc pomohly, do dvou měsíců bych mohla opravy dokončit , do bytu se nastěhovat a do prostor, které k bytu náleží si přestěhovat výrobu ve které podnikám - výroba pletených šňůr, lan a provazů. Ve stávajících prostorách platím velký nájem. Peníze by mi vyřešily kvalitní bydlení a úsporu v podnikání.

Investováno 100 % z 200 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 54 měsíců

100 % investováno
Auto-moto

Auto-moto

zonky111705

Dobrý den půjčku chci na koupi čtyřkolky, abych mohl jezdit se synem na vyjížďky . Děkuji

Investováno 100 % z 160 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 43 měsíců

100 % investováno
Rozšíření podnikání

Rozšíření podnikání

MotoZonky

Již dlouhá léta úspěšně podnikám s motocykly. V nadcházející sezóně chci rozšířit podnikání do větších rozměrů, navýšit potřebný chashflow, a tím vydělat více peněz pro sebe a všechny investory na Zonky, kteří mi pomohou to splnit.

Investováno 100 % z 500 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 48 měsíců

100 % investováno
o lidech o bance

o lidech o bance

Felini

Dobrý den, mé jméno je Felix Před pul rokem splnili svůj sen kupil pozemek a udělal s projekt , ale zjistil realita je jiná, zadní banka mne nechce poučit peníze na stavbu, protože sem zločinec který mel pozdní splátky podstatné je ze peníze na uctě byly (smlouva bula jistina termínovaný vkladem)a teď posledně pul roky beham ČNB ministerstvo finance (arbitr) krok ya krokem Ps.za peníze předem děkuji mne povolí pravidla já cti udělat mediální průběh ( internet noviny TV o lidech o bance je to můj boj Peníze které od vás pučim na právnicky služby Děkuji za podporu a pomoc

Investováno 100 % z 45 000 Kč

 • Rating
  C vyšší riziko
 • Za úrok 15,49 %
 • Délka splácení 17 měsíců

100 % investováno
Auto-moto

Auto-moto

zonky110942

Již tomu bude rok, co vlastním prodejnu interiérových dveří a zárubní. Abych mohl rozšířit naše služby, potřebuji koupit menší dodávkový automobil, který mně umožní tyto dveře lidem odvézt přímo až do jejich domovů. Třetinu nákladů jsem schopen uhradit z vlastních zdrojů, na zbytek bych si potřeboval půjčit. Jsem vyučen truhlářem, mám tedy letité zkušenosti z truhlářského oboru – v devadesátých letech jsem s kamarádem založil truhlářskou dílnu. Zpočátku jsme vyráběli kuchyně, kancelářský nábytek, vybavení do škol a vlastně vše, co bylo v té době žádané. Na svém podniku jsme usilovně pracovali a posouvali jej dál. Později došlo na výrobu střešních oken, to už jsme zaměstnávali asi 20 lidí… V současné době úspěšně podnikám i v jiném oboru a své stávající podnikatelské aktivity bych rád rozšiřoval / zdokonaloval, avšak stále se chci držet toho, co je mi blízké, čemu rozumím.

Investováno 100 % z 170 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 37 měsíců

Používáme cookies k personalizaci obsahu naší stránky, spojení se sociálními sítěmi a analýze používání a návštěvnosti. Data o návštěvnosti rovněž sdílíme s našimi partnery v oblasti analytik, reklamy a sociálních médií. Více informací