Půjčky pro podnikatele

Investovat můžete ještě 1 den 5 h 41 m
modernizace domu

modernizace domu

zonky212533

Zbyl už jen jeden krok- nová stanová střecha.

Investováno 0 % z 300 000 Kč

 • Rating
  A** téměř bez rizika
 • Za roční úrok 3,99 %
 • Délka splácení 72 měsíců
100 % investováno
Jiné

Jiné

zonky216145

Dobrý večer, investoři.. Pátým rokem máme otevřenou cukrárnu CAFE Hanák. Se svojí manželkou rozšiřujeme každým rokem nabídku produktů, které nabízíme zákazníkům. Před třemi roky jsme zahájili výrobu vlastních zákusků, dalším rokem jsme "rozjeli" výrobu dortů a v podstatě si dnes vyrábíme téměř celý sortiment. Opíráme se o tradiční postupy a hlavně kvalitní suroviny. Mnozí zákazníci i známí nám opakují, že je škoda, že nejsme v Praze, že naše štrúdly, koláče, zákusky i moderní dorty by se prodávaly samy.. My jsme rozhodli, že když vlastníme nemovitost s volným prostorem, vybudujeme hezké posezení na kávičku se zákusky. Stojí to peníze, ale nechceme čekat, líbí se nám půjčka s podmínkami ZONKY a víme, že nám to urychlí rozvoj. Náš program funguje, to víme a věříme že nám pomůžete realizovat náš plán. Děkujeme za váš čas a předem snad i za investici....

Investováno 100 % z 85 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za roční úrok 8,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců
100 % investováno
chci vrtat do země pro lidi, ne do lidí

chci vrtat do země pro lidi, ne do lidí

ohleduplnybagrista

Živím se bagrováním a snažím se to dělat ohleduplně. To je tak, že nerad za sebou nechávám spoušť, která bývá u zemních prací pravidlem. Snažím se nabídnout co nejširší škálu činností. Jednou z nich je i vrtání děr pro plotové sloupky. Tu jsem doposud schopen realizovat jen díky půjčení vrtacího zařízení . Lze to dělat i takto ale operativnost je v takovém případě limitovaná. Přicházím tak o nemalý příjem. Proto se pokouším o své technologické dovybavení prostřednictvím půjčky od Vás. Líbí se mi, že tato možnost má ohleduplné podmínky, což je krédem i mé práce. Věřím, že to zde klapne.

Investováno 100 % z 100 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za roční úrok 5,99 %
 • Délka splácení 45 měsíců
100 % investováno
Refinancování půjčky s úsporou

Refinancování půjčky s úsporou

zonky93822

Dobrý den, nechám peníze raději vám, než bance - mám půjčeno 300 tis za 7%, ale nabídka Zonky je 4.99%. Takže jsem si řekl, že každé procento dobré. Podnikám přes 20 let, peníze používám klasicky na provozní financování (zejména vykrytí doby mezi objednávkou zboží v cizině a následnou realizací prodeje přes obchody, což trvá řadu měsíců). Díky za důvěru.

Investováno 100 % z 265 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za roční úrok 4,99 %
 • Délka splácení 66 měsíců
100 % investováno
Maly superpocitac

Maly superpocitac

snajpa

Ahojte Zonky, shanim finance na vykonne graficke karty, ktere nyni potrebuju na vyvoj neuronovych siti. Mam pravidelne kazdy mesic volnych 2x tolik, nez chci splacet, presne na takovehle hrani (rezervy nepocitam), jenom se mi nechce 30 mesicu cekat, az na to nasetrim, kdyz za 30 mesicu uz muzu mit neco, co bude vydelavat na dalsi karty. Takze muzete pocitat, ze kdyz mi to bude pekne vychazet, budu se tu objevovat pravidelne - a kdyby mi to vychazet nemelo, mam dostatecnou rezervu, abych svuj experiment s alternativnim duchodovym zajistenim ukoncil se cti (tj. abych doplatil tuhle pujcku a dalsi uz si nevezmu, v nejhorsim pripade). Diky Zonky za super prilezitost! Edit: jeden z Vas se ptal, jestli na tom hodlam opravdu resit neuronky, nebo tezit kryptomeny. Uprimne? Oboji, protoze kdyz nebudu zrovna pocitat neuronky, byla by velmi skoda, kdyby ty karty lezely jen tak. Ale tezeni neni primarni pouziti tech grafik, kdyby slo o nej, radsi bych sel do vicero levnejsich AMD karet, ja ale potrebuju high-end od NVidie - GTX 1080 Ti sotva dostacuje, kdyby se dala koupit za rozumny peniz vetsi karta, sel bych do ni. Ale vzhledem k tomu, ze agent, ktery pisu, bude potrebovat neuronek nekolik, v pohode to na 1080 Ti vejdu, akorat jich potrebuju vic. Uz ted vim, ze potrebuju minimalne dve z nich na neuronky porad, dve muzou ve volne chvili tezit. Cili i z tohohle uhlu je splaceni zajistene. Nicmene tezba kryptomen neni primarnim cilem, spis zaloznim planem, kdyby se to, na cem delam, ukazalo jako nerentabilni.

Investováno 100 % z 100 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za roční úrok 5,99 %
 • Délka splácení 31 měsíců
100 % investováno
Podíl ve firmě

Podíl ve firmě

zonky213806

Podařilo se mi úspěšně odkoupit podíl ve společnosti, u které momentálně pracuji. Firmě se daří, rosteme v řádu desítek procent. Nicméně jsem si půjčoval část financí (tehdy za 15%), díky vývoji na bankovním trhu chci optimalizovat úroky. Rád bych peníze investoval do dalšího rozvoje a ne do bankovních poplatku. Proto Vás chci poprosit o pomoc s refinancováním.

Investováno 100 % z 390 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za roční úrok 5,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců
100 % investováno
Hudební klub/kavárna

Hudební klub/kavárna

KBL

Konečně otevřeno... nový hudební klub - primárně určen pro živá, převážně folk a folkrocková seskupení - je na světě! ... Ale, má to bohužel stále své "mouchy"! Zůstalo nevyřešeno několik detailů, které je třeba doladit. Vstupní investice byla bohužel díky změněným podmínkám nájmu vyšší, než s jakou bylo počítáno a chybí několik desítek tisíc korun. Místo odpuštěného nebo sníženého nájmu po dobu rekonstrukce nám byla naopak, narozdíl od informací z RK, zdvojnásobena kauce. Naše investiční finance tak došly bohužel před dokončením prací na vstupní části klubu (vchod a schodiště) a nevypadá vůbec dobře, pokud návštěvníci do klubu vstupují jakoby "přes stavbu". Klub nám samozřejmě v prvních měsících fungování (než se zaběhne a zviditelní) nemůže generovat vysoké zisky. Takže na celou investici potřebnou pro dokončení vstupu v nejbližší době nevydělá. Částku na splátky půjčky, které zde jsou nastavené vydělat dokáže. Rozhodli jsme se proto požádat o výpomoc s financemi na zdárné dokončení prací zde. Doufáme, že nám zde podaří tuto, nikoli malou, ale zase ne tak vysokou, částku získat a dokončíme tím rekonstrukci. Rekonstrukci místa, kde je předávána kultura veřejnosti. Věříme, že se zde najde dostatek lidí, kteří nám s tím chtějí pomoci. Předem děkujeme. Za nás, za kapely i za návštěvníky klubu.

Investováno 100 % z 50 000 Kč

 • Rating
  C vyšší riziko
 • Za roční úrok 15,49 %
 • Délka splácení 13 měsíců
100 % investováno
Větší auto pro rodinu

Větší auto pro rodinu

zonky198253

Na nákup většího auta pro rodinu.

Investováno 100 % z 150 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za roční úrok 5,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců
100 % investováno
refinanc

refinanc

zipo999

Dobrý den, společnost Zonky jsem našel přes reklamu v TV a na internetu. Podmínky. které tato společnost nabízí mě okamžitě oslovily a já si uvědomil, že se její služby pokusím využít. V roce 2017 jsem si vzal hotovostní půjčku od své banky resp. Poštovní spořitelny. I když jsem u nich cca 20let, tak podmínky které mi nabídly jsou nesrovnatelnš horší v porovnání s nabídkou od Zonky. Hotovostní půjčku jsem si vzal z důvodu, zaplatit určité pohledávky svého syna. Dál bych to snad ani nechtěl komentovat. Co dále napsat snad jedině - děkuji

Investováno 100 % z 200 000 Kč

 • Rating
  A** téměř bez rizika
 • Za roční úrok 3,99 %
 • Délka splácení 78 měsíců

Používáme cookies k personalizaci obsahu naší stránky, spojení se sociálními sítěmi a analýze používání a návštěvnosti. Data o návštěvnosti rovněž sdílíme s našimi partnery v oblasti analytik, reklamy a sociálních médií. Více informací