Svobodné povolání

A** A* A++ A+ A B C D
100 % investováno
Domácnost

Domácnost

zonky127610

Pracuji jako realitní makléř.

Investováno 100 % z 100 000 Kč

 • Rating
  A++ nízké riziko
 • Za úrok 5,99 %
 • Délka splácení 37 měsíců

100 % investováno
Auto-moto

Auto-moto

zonky127635

Ahoj, jmenuji se Petr a jsem scenáristou napříč televizemi (ČT, BARRANDOV A TV NOVA) Svou práci miluji. Někdy až moc. To v praxi znamená, že mi zabírá i 18 hodin denně. V období od listopadu minulého roku doposud jsem byl schopen plnit i tři scenáře denně. To jest 21 000 slov, 120 stránek. Mé portfolio za poslední rok roste. Můj osobní život bohužel tak progresivní nebyl. Díky pracovnímu vytížení jsem se musel stěhovat, rozešel jsem se s přítelkyní (tedy ona se mnou, jak to tak chodí) a v jistý moment jsem se musel zastavit a říct si, že je také načase začít trochu myslet na sebe. Protože jsem za sebou měl dva těžké roky, kdy práce bylo málo a peněz ještě méně, musel jsem prodat svůj FIAT 500 a nahradit ho FABII. Holka slouží dobře, ale nedá se s ní jet nikam na dovolenou. Navíc opravuji chalupu do které bych se rád (asi jako pan Hrabal) nastěhoval a psal v srdci přírody. Cesta k chalupě, ale není žádný med a v zimě je nereálné se k chalupě dostat. Tedy pokud nemáte JEEP. A já jsem se rozhodl si JEEP zakoupit. Nejdříve jsem si myslel, že se na ZONKY obracet nebudu. Mám dostatečné příjmy, které mi měli nákup umožnit. Bohužel jeden z odběratelů (už pro něj nepracuji) nedodržel naši dohodu, a nezaplatil mi fakturu v hodnotě 144 tisíc korun. Tyto peníze mi bohužel nyní chybí, a tak jsem se rozhodl poprosit o pomoc Vás tady na Zonky. Když mi pomůžete, budu moci za 14 dní konečně odjet na dva týdny do Itálie, kterou miluji. Rád Vám pošlu fotky. Odpočinout si a pak se vrhnout znovu do televizních radovánek. Projektů na příští rok mám již nasmlouváno pět, příjmy mám slušné. Co nemám je ale čas a dostat dovolenou jakožto podnikatel v audiovizi je velký zázrak. Mě se to podařilo usmlouvat...teď drkotám zuby, že se to možná nepovede. Ale věřím, že společně to dáme! Nakonec se chci pochlubit :) ještě před 15 dny, jsem byl silný kuřák a vůbec jsem se nehýbal. Dnes již 15 dnem nekouřím, pravidelně chodím 2x denně běhat a vracím svému tělu to, co muselo investovat v uplynulém roce do toho abych mohl dělat, to co mě baví. Petr!

Investováno 100 % z 200 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Cestování

Cestování

zonky110202

Chystam se procestovat Ruskou federaci a post-sovetskou Stredni Asii. Predem moc dekuji vsem!

Investováno 100 % z 50 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Auto-moto

Auto-moto

zonky101902

Jsem mladý sportovec, zatím každý trenér ve mě viděl velký talent. Dlouhou dobu jsem dělal dráhovou cyklistiku a podařilo se mě docela se prosadit i přes to, že jsem nakonec moc nevyrostl. V loňské sezóně jsem už jako junior vybojoval 7 místo - první nepostupové do reprezentace. Měli sice zájem i hodně dobří trenéři, ale já jsem se narodil jako běžkař, jako všichni v naši rodině. Už dávno jsem se rozhodl pro zimní sport biatlon, kde mám díky dobré kondici asi dobrou perspektivu. Je to určitě lepší než kolo, kde se poslední dobu docela hodně umírá a o to já nestojím. Díky rodičům se mě podařilo sehnat lidi, kteří mě teď hodně podporují a nakonec i sportovní tým, který mě zaměstnal jako sportovního instruktora a kde mám dobré podmínky. Mám to docela těžké protože k tomu musím zvládnout školu (večerní), ale protože jsem měl vždy dobré známky zvládám to. Teď hlavně trénuji a zajišťuji komerční akce - zážitkovou biatlonovou střelbu na laseru pro firmy a veřejnost. Je to docela zajímavé a mám radost, když to klienty baví. V zimě jsem je učil nejen střílet, ale i lyžovat a hodně mě to pomohlo s mými vlastními výsledky. Pro tyto akce a pro vesty na závody by se mě hodila dodávka - minibus, abych v něm mohl zvládat akce, které jsou po celé Moravě, mohl v něm i přespat ušetřil tak za ubytování a ještě si můžu vydělat na cestách na závody, kdy klub platí cesťáky a to mě připadá zajímavé. Vím, že biatlon je teď populární, ale já jsem s nim začal ještě v době, kdy ho nikdo neznal a chci ho prostě zkusit dělat na vrcholové úrovni táta je sice profesionální trenér a pracuje na univerzitě, ale já se chci vypracovat sám. On mě pomohl sehnat podporu a já se snažím si na sport i sám vydělat, ve volné čase místo zábavy dělám ještě brigády jako barman na Bowlingu a ještě občas sekám trávu na golfovém hřišti. Takový život mě baví a nic bych na tom neměnil. Se sportem jsem od mala a neumím si to bez něho představit, je to obrovská dřina, ale vyplatí se. Pokud mě podpoříte budu rád. Jarek

Investováno 100 % z 150 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Půjčka na 202 koní

Půjčka na 202 koní

Violetta

Jsem žena, která ví, co chce, ale ne za každou cenu. Jezdím za prací různé vzdálenosti, moje auto musí být nejenom reprezentativní ale i bezpečné a prostorné, protože v něm převážím nejenom děti, marmelády od babiček a psa ale hlavně klienty, fotografie z výstav a kufre plné rekvizit pro modelky. Narychle koupené Volvo je sice úžasné ale splátky od Essoxu jsou přehnaně drahé a tak bych ráda refinancovala nevýhodnou půjčku na mého nového super tažného černého koně.

Investováno 100 % z 185 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za úrok 8,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Cestování

Cestování

zonky91253

ZDRAVÍM INVESTORY!! Děvět let pracuju jako novinářka a už si jen matně vybavuju význam slova "dovolená". A tak se na jednu takovou chystám. Ráda bych peníze použila na tříměsíční trip do USA. A abych se tam zas tolik neflákala, slibuju, že budu pilovat angličtinu.. :) Díky za případnou důvěru!

Investováno 100 % z 200 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 44 měsíců

100 % investováno
Elektronika

Elektronika

Suzanitta

Dobrý den...jmenuji se Zuzana a jsem umělec na volné noze, absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka, v oboru muzikál (2012). Víc jak deset let se zabývám převážně hudebním divadlem (RockOpera Praha, Hybernia) a to jak na jevišti (tanec, zpěv), tak z pozice choreografa, scénáristy a výjimečně i režiséra. Za svůj největší úspěch považuji muzikál 'Nezemřela jsem...ze života Evy Olmerové' (Divadlo v Dlouhé, 2013) jehož jsem autorkou a režisérkou a za ztvárnění Evy jsme byli nominováni na cenu Thálie v oboru opereta/muzikál. V tuto chvíli však, kromě toho, že připravuji dva různé scénáře a aktivně se věnuji jevišti na více frontách, bych ráda uskutečnila i svůj hudební projekt. A k tomu všemu (včetně těch scénářů) potřebuji počítač, který všechnu tu kreativitu unese☺️. Ostatní vybavení jsem postupně zvládla, na notebook mi však už nezbývají prostředky. Proto budu velmi vděčná za projevenou důvěru v mou uměleckou činnost i osobu. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat. Děkuji.

Investováno 100 % z 35 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za úrok 8,49 %
 • Délka splácení 15 měsíců

100 % investováno
Koupe auta

Koupe auta

Zuzana3910

Dobry den,pozadala jsem pujcku na auto.Moc Vam vsem dekuji za pomoc pri realizovani sveho snu.Dekuji Zuzana

Investováno 100 % z 85 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Vyřešení složité situace

Vyřešení složité situace

zonky70018

Dobrý den, zdravím všechny investory. S přítekyní jsme se dostali do složité situace v době, kdy jsme zakládali živnost. Naletěli jsme podvodné firmě, která se tvářila jako zdravotní pojišťovna a posílali jsme jí peníze za zdravotní pojištění, což samosebou později vyústilo v problém. Proto tuto situaci potřebujeme co nejdříve vyřešit pokud možno co nejmíň složitou cestou a to je právě tady. Část peněz na tento problém nám dali naši blízcí a tak i část peněz z této půjčku půjde na vrácení jim. Co se týče našich závazků, tak žádné jiné nemáme, žádná hypotéka nebo tak. Délka splácení této půjčky je pak nastavena takto z důvodu, aby nám to ze začátku nezatížilo rozpočet, nicméně náš plán je předčasnými splátkami to posléze stáhnout alespoň na polovinu. Budeme moc rádi, za vaši pomoc a samozřejmě rád zodpovím jakýkoliv váš dotaz v komentářích. Děkuju moc a s pozdravem, Tomáš a Barča.

Investováno 100 % z 55 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 48 měsíců

Používáme cookies k personalizaci obsahu naší stránky, spojení se sociálními sítěmi a analýze používání a návštěvnosti. Data o návštěvnosti rovněž sdílíme s našimi partnery v oblasti analytik, reklamy a sociálních médií. Více informací