Svobodné povolání

A** A* A++ A+ A B C D
100 % investováno
Cestování

Cestování

zonky110202

Chystam se procestovat Ruskou federaci a post-sovetskou Stredni Asii. Predem moc dekuji vsem!

Investováno 100 % z 50 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Auto-moto

Auto-moto

zonky101902

Jsem mladý sportovec, zatím každý trenér ve mě viděl velký talent. Dlouhou dobu jsem dělal dráhovou cyklistiku a podařilo se mě docela se prosadit i přes to, že jsem nakonec moc nevyrostl. V loňské sezóně jsem už jako junior vybojoval 7 místo - první nepostupové do reprezentace. Měli sice zájem i hodně dobří trenéři, ale já jsem se narodil jako běžkař, jako všichni v naši rodině. Už dávno jsem se rozhodl pro zimní sport biatlon, kde mám díky dobré kondici asi dobrou perspektivu. Je to určitě lepší než kolo, kde se poslední dobu docela hodně umírá a o to já nestojím. Díky rodičům se mě podařilo sehnat lidi, kteří mě teď hodně podporují a nakonec i sportovní tým, který mě zaměstnal jako sportovního instruktora a kde mám dobré podmínky. Mám to docela těžké protože k tomu musím zvládnout školu (večerní), ale protože jsem měl vždy dobré známky zvládám to. Teď hlavně trénuji a zajišťuji komerční akce - zážitkovou biatlonovou střelbu na laseru pro firmy a veřejnost. Je to docela zajímavé a mám radost, když to klienty baví. V zimě jsem je učil nejen střílet, ale i lyžovat a hodně mě to pomohlo s mými vlastními výsledky. Pro tyto akce a pro vesty na závody by se mě hodila dodávka - minibus, abych v něm mohl zvládat akce, které jsou po celé Moravě, mohl v něm i přespat ušetřil tak za ubytování a ještě si můžu vydělat na cestách na závody, kdy klub platí cesťáky a to mě připadá zajímavé. Vím, že biatlon je teď populární, ale já jsem s nim začal ještě v době, kdy ho nikdo neznal a chci ho prostě zkusit dělat na vrcholové úrovni táta je sice profesionální trenér a pracuje na univerzitě, ale já se chci vypracovat sám. On mě pomohl sehnat podporu a já se snažím si na sport i sám vydělat, ve volné čase místo zábavy dělám ještě brigády jako barman na Bowlingu a ještě občas sekám trávu na golfovém hřišti. Takový život mě baví a nic bych na tom neměnil. Se sportem jsem od mala a neumím si to bez něho představit, je to obrovská dřina, ale vyplatí se. Pokud mě podpoříte budu rád. Jarek

Investováno 100 % z 150 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Půjčka na 202 koní

Půjčka na 202 koní

Violetta

Jsem žena, která ví, co chce, ale ne za každou cenu. Jezdím za prací různé vzdálenosti, moje auto musí být nejenom reprezentativní ale i bezpečné a prostorné, protože v něm převážím nejenom děti, marmelády od babiček a psa ale hlavně klienty, fotografie z výstav a kufre plné rekvizit pro modelky. Narychle koupené Volvo je sice úžasné ale splátky od Essoxu jsou přehnaně drahé a tak bych ráda refinancovala nevýhodnou půjčku na mého nového super tažného černého koně.

Investováno 100 % z 185 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za úrok 8,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Cestování

Cestování

zonky91253

ZDRAVÍM INVESTORY!! Děvět let pracuju jako novinářka a už si jen matně vybavuju význam slova "dovolená". A tak se na jednu takovou chystám. Ráda bych peníze použila na tříměsíční trip do USA. A abych se tam zas tolik neflákala, slibuju, že budu pilovat angličtinu.. :) Díky za případnou důvěru!

Investováno 100 % z 200 000 Kč

 • Rating
  A* nejnižší riziko
 • Za úrok 4,99 %
 • Délka splácení 44 měsíců

100 % investováno
Elektronika

Elektronika

Suzanitta

Dobrý den...jmenuji se Zuzana a jsem umělec na volné noze, absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka, v oboru muzikál (2012). Víc jak deset let se zabývám převážně hudebním divadlem (RockOpera Praha, Hybernia) a to jak na jevišti (tanec, zpěv), tak z pozice choreografa, scénáristy a výjimečně i režiséra. Za svůj největší úspěch považuji muzikál 'Nezemřela jsem...ze života Evy Olmerové' (Divadlo v Dlouhé, 2013) jehož jsem autorkou a režisérkou a za ztvárnění Evy jsme byli nominováni na cenu Thálie v oboru opereta/muzikál. V tuto chvíli však, kromě toho, že připravuji dva různé scénáře a aktivně se věnuji jevišti na více frontách, bych ráda uskutečnila i svůj hudební projekt. A k tomu všemu (včetně těch scénářů) potřebuji počítač, který všechnu tu kreativitu unese☺️. Ostatní vybavení jsem postupně zvládla, na notebook mi však už nezbývají prostředky. Proto budu velmi vděčná za projevenou důvěru v mou uměleckou činnost i osobu. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat. Děkuji.

Investováno 100 % z 35 000 Kč

 • Rating
  A+ nízké riziko
 • Za úrok 8,49 %
 • Délka splácení 15 měsíců

100 % investováno
Koupe auta

Koupe auta

Zuzana3910

Dobry den,pozadala jsem pujcku na auto.Moc Vam vsem dekuji za pomoc pri realizovani sveho snu.Dekuji Zuzana

Investováno 100 % z 85 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Vyřešení složité situace

Vyřešení složité situace

zonky70018

Dobrý den, zdravím všechny investory. S přítekyní jsme se dostali do složité situace v době, kdy jsme zakládali živnost. Naletěli jsme podvodné firmě, která se tvářila jako zdravotní pojišťovna a posílali jsme jí peníze za zdravotní pojištění, což samosebou později vyústilo v problém. Proto tuto situaci potřebujeme co nejdříve vyřešit pokud možno co nejmíň složitou cestou a to je právě tady. Část peněz na tento problém nám dali naši blízcí a tak i část peněz z této půjčku půjde na vrácení jim. Co se týče našich závazků, tak žádné jiné nemáme, žádná hypotéka nebo tak. Délka splácení této půjčky je pak nastavena takto z důvodu, aby nám to ze začátku nezatížilo rozpočet, nicméně náš plán je předčasnými splátkami to posléze stáhnout alespoň na polovinu. Budeme moc rádi, za vaši pomoc a samozřejmě rád zodpovím jakýkoliv váš dotaz v komentářích. Děkuju moc a s pozdravem, Tomáš a Barča.

Investováno 100 % z 55 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 48 měsíců

100 % investováno
Domácnost

Domácnost

zonky67292

Krásný den,jmenuji se Markéta a chtěla bych si půjčit od investorů na nový kotel do domečku.Jsem již 6 let vdova s 12letým synem,domeček máme ve svém vlastnictví.Manžel mi zemřel při autonehodě.Miluji přírodu,zvířata a lidi,maluji obrazy a podporuji Nepálské lidičky prodejem jejich zboží.Děkuji všem za jejich laskavost.

Investováno 100 % z 100 000 Kč

 • Rating
  B střední riziko
 • Za úrok 13,49 %
 • Délka splácení 84 měsíců

100 % investováno
Investice do podnikání + domácnost

Investice do podnikání + domácnost

zonky66071

Ahoj/dobrý den, chci si půjčit jednak na úhradu domácích spotřebičů co mi v poslední době vypověděly službu (pračka, ohřívač vody), a jednak na investici do svého podnikání – jsem výtvarnice, mimo vedení výtvarných kurzů ilustruji knihy, pořádám výstavy a nyní se chci vydat se svými pracemi do zahraničí a zjistit své možnosti na větším trhu. To vše stojí peníze a já chci investovat do svých budoucích možností. Budu ráda za Vaši podporu:-)

Investováno 100 % z 30 000 Kč

 • Rating
  A nižší riziko
 • Za úrok 10,99 %
 • Délka splácení 84 měsíců

Používáme cookies k personalizaci obsahu naší stránky, spojení se sociálními sítěmi a analýze používání a návštěvnosti. Data o návštěvnosti rovněž sdílíme s našimi partnery v oblasti analytik, reklamy a sociálních médií. Více informací